Two options to buy:
- 1/2 cow at $6 * 80% hanging weight. Usually comes out to close to $6 per lb, about 250 lbs.
- 1/4 cow at $7.50 * 80% hanging weight. Usually comes out to close to $7.50 per lb, about 125 lbs.
The Only Buy-In-Bulk Grass-Fed Beef Co-Op Around
Two options to buy: